Penzion Mariánské Lázně Edinburgh
Penzion Edinburgh ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Edinburgh / Mariánské Lázně

V centru známého lázeňského města Mariánské Lázně uprostřed lesů a udržovaných parků byl postaven v letech 1903-1906 pension "Edinburgh" a již v této době po svém dokončení sloužil účelu jako pension, kde se ubytovávali hosté z rozličných koutů světa.

Mariánské Lázně ubytování
Nově zrekonstruovaný pension Edinburgh v Mariánských Lázních nabízí 6 plně vybavených pokojů v různých cenových relacích.

Pension byl zrekonstruován do své původní podoby, tak jak byl na začátku minulého století postaven, při zachování všech původních stavebních prvků, jako např. velké a prostorné masivní dveře, vysoké stropy, prostorné a dominantní schodiště s litinovým zábradlím, dekorativní doplňky, schodiště z pravého broušeného kamene, dřevěné leštěné podlahy, špaletová dřevěná okna s mosaznými doplňky, ručně kované kliky, mozaiková původní dlažba na chodbách a další.

Pension Edinburgh ubytování Mariánské Lázně
Všechny pokoje v pensionu Edinburgh jsou standardně vybaveny TV s digitálním satelitním příjmem, sprchami s vodní masáží, pokojovým trezorem, termostaty pro regulaci teploty, župany a minibarem. Hosté mají kdykoliv k dispozici telefon a zdarma k použití internet. Zajišťován je i transport po Mariánských Lázních a na přání dovoz i odvoz na letiště i jinam po celé ČR dle přání hostů.

Pension Edingurgh v Mariánských Lázních služby
Parkování je zajištěno na vlastním pozemku a po celou noc je parkoviště osvětleno. V letním období jsou k dispozici dvě terasy, z čehož jedna je určena převážně pro hosty penzionu a podávají se na ní snídaně. V penzionu jsou k dispozici mapy a veškeré potřebné informace týkající se jak přímo Mariánských Lázní, tak i okolí. Přímo v penzionu Edinburgh je půjčovna horských kol a k dispozici jsou taktéž mapy s vyznačenými cyklostezkami. Personál penzionu hovoří také anglicky, německy, francouzsky a španělsky.

Mariánské Lázně pension Edinburgh Scottish pub
"SCOTTISH PUB" je umístěn přímo v pensionu Edinburgh a je otevřen od 16 hod do pozdních večerních hodin, je zde k dostání největší výběr alkoholických i nealkoholických nápojů v Mariánských Lázních. Jen whisky je zde šedesát druhů!

Ubytování v lázních Pension Edinburgh Mariánské Lázně
V Mariánských Lázních Vás okouzlí výstavní lázeňské domy, překrásné parky s více než stovkou minerálních pramenů, několik kolonád s nejznámější litinovou novobarokní kolonádou z konce 19. století a zpívající fontána. Při svém pobytu můžete navštívit divadlo, Městské muzeum, památníky a pomníky, rozhlednu Hamelika nebo solnou jeskyni. A samozřejmě si můžete objednat některou z lázeňských procedur, masáž, jen tak relaxovat na čerstvém vzduchu nebo si můžete zahrát golf a v zimě dokonce zalyžovat. A mnohem více Vám nabídnou Mariánské Lázně a jejich okolí.

Pension Edinburgh v Mariánských Lázních se těší na Vaši návštěvu.
Penzion Mariánské Lázně Edinburgh - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Mariánské Lázně Edinburgh - disponuje vinárnouPenzion Mariánské Lázně Edinburgh -  je k dispozici připojení na internetPenzion Mariánské Lázně Edinburgh -  je k dispozici letní terasaPenzion Mariánské Lázně Edinburgh - golfPenzion Mariánské Lázně Edinburgh - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Mariánské Lázně Edinburgh - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Mariánské Lázně Edinburgh - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Mariánské Lázně Edinburgh - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou